bon upominkowy

 

Zdobądź się na orginalny i niepowtrzalny prezent dla bliskiej osoby jakim jest kurs nauki jazdy w naszej szkole a oprócz szarmanckiego gestu zyskasz radość z patrzenia jak procentuje w przyszłości. Kurs prawa jazdy to idealny prezent dla każdego powyżej 18-go roku życia (wyjątek kat. AM 14 lat A1,B1 16 lat) , łączący w sobie niepowtarzalność, oryginalność i dobry gust.

Kup kurs jako prezent a my ozdobimy kupon imieniem i nazwiskiem odbiorcy oraz wyślemy pod wskazany adres w pięknej kopercie.

Aby zamówić wystarczy wpłacić pieniądze na konto wpisując w tytule „Kurs na prezent..oraz imię, nazwisko oraz adres odbiorcy” Lub stawić się do biura w godzinach jego otwarcia i odebrać kupon osobiście.

 


 

Biuro:
Targowa 66 lokal 30
Metro Dw. Wileński
03-488 Warszawa

Spotkania na zajęcia praktyczne:
Metro Dw. Wileński
Metro Ratusz Arsenał
Metro Wawrzyszew
Metro Politechnika


 

Sale wykładowe:
Praga Płn. ul. Targowa 66 lok.30, Metro Dworzec wileński

Praga Pd. ul. Czapelska 38 Rondo Wiatraczna

Wola/Centrum ul. Hrubieszowska 6a Metro Rondo Daszyńskiego

Wilanów Aleja Wilanowska 208/29

 

OES2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & RealizacjaStrony internetowe  Warszawa

Prawo jazdy kat b Warszawa | Prawo jazdy kat a Warszawa | Jazdy doszkalające Warszawa