AKTUALNOŚCI 

18 stycznia 2018

Kwalifikacja wstępna / okresowa


Nauka jazdy w naszym wykonaniu to najwyższa jakość za naprawdę przystępną cenę. Z nami prawo jazdy znajdują się w zasięgu ręki każdego, kto zdecydował się rozpocząć proces określany dzisiaj jako kwalifikacja wstępna. Działamy na terenie miasta Warszawa.

Kwalifikacja wstępna w naszej szkole obejmuje wszystkie osiem typów szkoleń, które wynikają z obowiązujących aktualnie przepisów prawnych. Prowadzimy zarówno kwalifikację wstępną, kwalifikację wstępną uzupełniającą, kwalifikację wstępną przyspieszoną, jak i kwalifikację wstępną uzupełniającą przyspieszoną. Z naszych usług mogą skorzystać kierowcy chcący zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii C, C+E, C1, C1+E, D, D+E, D1, D1+E. Kwalifikacja okresowa (Warszawa to miasto, w którym odbywa się kurs) prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów mających bogate doświadczenie i doskonałe umiejętności przekazywania wiedzy. To właśnie dlatego kwalifikacja okresowa (Warszawa to miasto, w którym można nas znaleźć) w naszym przypadku daje naprawdę doskonałe efekty.

 

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

 

Biuro:
Targowa 66 lokal 30
Metro Dw. Wileński
03-488 Warszawa

Spotkania na zajęcia praktyczne:
Metro Dw. Wileński
Metro Ratusz Arsenał
Metro Wawrzyszew
Metro Politechnika


 

Sale wykładowe:
Praga Płn. ul. Targowa 66 lok.30, Metro Dworzec wileński

Praga Pd. ul. Czapelska 38 Rondo Wiatraczna

Wola/Centrum ul. Hrubieszowska 6a Metro Rondo Daszyńskiego

Wilanów Aleja Wilanowska 208/29

 

OES2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & RealizacjaStrony internetowe  Warszawa

Prawo jazdy kat b Warszawa | Prawo jazdy kat a Warszawa | Jazdy doszkalające Warszawa